SİLİVRİ İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ

ŞEHİTLERİMİZ VE DEMOKRASİ İÇİN YENİKAPI’DA BULUŞUYORUZ

Müftülük Haberleri

15 Temmuz 2016 günü karanlık FETÖ’cü terör örgütü tarafından demokrasimize ve milletin iradesine karşı darbe yapılmak istenmiş, ancak aziz milletimizin kıymetli evlatlarının ve güvenlik güçlerimizin asil ve dik duruşuyla bu hain girişim bertaraf edilmiştir.

Bu karanlık gecede milletimizin evlatları destansı bir mücadele vermiş, çok sayıda vatan evladı gözlerini kırpmadan bedenlerini tankların önüne atmış, aziz canlarını ülkeleri ve değerleri için feda etmiştir. Milletimizin bu kararlılık ve cesareti demokrasimizin, istiklalimizin, barış ve kardeşlik içinde yaşama irademizin temeli ve en büyük güvencesidir. Aziz şehitlerimizi minnet ve rahmetle yad ediyoruz. Mübarek hatıraları millet hafızasında her daim canlı kalacaktır.       

Milletin ve vatanın istiklali ve onuruna sahip çıkmak için canlarını feda eden şehitlerimizi hep birlikte anmak, onlara dualarımızı göndermek, demokrasiye olan bağlılığımızı bir kere daha en güçlü şekilde göstermek için;

CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN HİMAYELERİNDE 07 AĞUSTOS 2016 PAZAR GÜNÜ SAAT 17:00'DE YENİKAPI’DA YAPILACAK “DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİ”NE TÜM HALKIMIZI KATILMAYA DAVET EDİYORUZ.

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum
 
Aktif Ziyaretçi : 1
Dün Tekil : 62
Bugün Tekil : 8
Toplam Tekil : 33518